FIF stilte med syv lag under Østfoldstafetten - gull til damelaget

Postet av Fredrikstad IF den 30. Apr 2015




Det ble nok en seier til FIF sitt damelag under Østfoldstafetten 2015.
På herresiden ble det til slutt en 2.plass, mens blant de yngste lagene ble det ingen pallplasseringer denne gang.
FIF stilte totalt med syv lag, som var et guttelag mer enn vanlig.
På FIF sitt damelag stilte: Marlen Aakre, Hanna Hauge, Rebecca Marcell, Nora Wold, Nadin Ohla, Madelen Andersen, mens på herrelaget stilte:
Thomas Svendsen, Tobias Lien, Fridjof Sandberg, Ulrik Langvik, Vetle Blekken, Viktor Martinsen, Sondre Skaug.
I veteranklassene var det kun Varteig, som stilte med et veteranlag.





Resultater Østfold Stafetten



Jenter(Klasse 3)

1. VarteigIL 1. Lag - 8.44.7

(Henriette F. Olsen, Signe Ludvigsen, Ingrid F. Kullerud, Frida Kullerud, Stine Wangberg, Sofie Sulusnes)

2. Askim IL - 8.56.2

(Marie Rud, Lea Westlie, Michelle Nyberget, Andrea Wiik, Ida Rud, Marlen Fagerås)

3. Moss IL - 9.19.7

(Tuva Jacobsen, Maren Salvesen, Selma Jensen, Hedda K. Hauge, Astrid Skiri Refsdal, Marit Pelle)

4. Sarpsborg IL - 9.41.7

5. Varteig IL 2. Lag - 9.50.2

6. Fredrikstad IF 2. Lag - 10.17.1



Fredrikstad IF1.Lag - DQ





Gutter (Klasse 4)

1. Moss IL - 8.04.5

(Eirik Fredriksen, Jens Ole Hollfjord, Sondre Ellingsen, Atcha Prometha, Vebjørn Østlie, Oliver Tollersen)

2. Askim IF - 8.16.0

(Adnan Westlie, Andreas Nyberget, Kevin Gonzaga, Alexander Nyberget, Marcus Wiik, Ludvig Engen)

3. Varteig IL 1. Lag - 8.16.9

(Andreas Bergsland, Emil Kullerud, Marcus D. Rishmyr, Rene' Nilsen, Amund Korsæth, Sindre Fredriksen)

4. Fredrikstad IF 1. Lag - 8.27.5

5. Varteig IL 2. Lag - 9.29.6

6. Fredrikstad IF 2. Lag - 10.05.7

7. Fredrikstad IF 3. Lag - 11.05.5



Damer Senior (Klasse 2)

1. Fredrikstad IF - 8.23.0

(Marlen Aakre, Hanna Hauge, Rebecca Marcell, Nora Wold, Nadin Ohla, Madelen Andersen)

2. Varteig IL - 9.06.5

(Henriette F. Olsen, Julie Larsen, Kirsti Sulusnes, Frida Kullerud, Stine Wangberg, Hege Kullerud)





Menn Senior (Klasse 3)

1. Askim IF - 17.56.1

(Audun Dahl Vonen, Marcus Vammeli Wiik, Ole Garsjø, Karsten Ravn Larsen, Øystein Huse Vik, Arve Skjærvø, Thor Henrik Raknerud)

2. Fredrikstad IF - 17.59.0

(Thomas Svendsen, Tobias Lien, Fridjof Sandberg, Ulrik Langvik, Vetle Blekken, Viktor Martinsen, Sondre Skaug)

3. Varteig IL 2. Lag - 20.02.3



Varteig IL1. Lag - DQ



Menn Veteraner (Klasse 7)

1. Varteig IL - 20.56.8




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc