FIF-lotteriet 2021

Postet av Fredrikstad IF den 21. Des 2021

Årets FIF lotteri er trukket. Takk til alle loddkjøperne og de flinke loddselgerne! Takk for innsatsen og ha en fin jul!

Finans V/ Thorstein 

 


TREKNINGSLISTE FIF- LOTTEIET 2021


NavnTelefon
1. GevinstGavekort fra Torshov SportHarald Solvang90742512
2. GevinstGavekort fra Engelskviken RørTerje Andersen91823616
3. GevinstGavekort fra CraftSusanne Azyrov93216753
4. GevinstGrillutstyrRita Andersen48292962
5 GevinstKarafell fra OrreforsFrode Hansen45814081
6 GevinstKarafell fra OrreforsUlvøy
7 GevinstKarafell med to glassHilde Tvete
8 GevinstKarafell med to glassSiri Herland41045377
9 GevinstKarafell med to glassArnfinn Moe91193502
10 GevinstKarafell med to glassJørn Pedersen97767568
11 GevinstKarafell med to glassEva Høydalsvik91150515
12 GevinstKarafell med to glassRobin Agard97621682
13 GevinstKarafell med to glassEmblasvei 2095075220
14 GevinstKarafell med to glassPer S Olsen91119774
15 GevinstKarafell med to glassOle M Stabbetorp48882222
16 GevinstKarafell med to glassSpencer Billett
17 GevinstBadehångkle fra SagaformBente Strand90688694
18 GevinstGavekort fra XL. ByggHåvard Eikemo91695954
19 GevinstGavekort fra XL. ByggRagnhild W Paus92860598
20 GevinstGavekort fra XL. ByggHåkan Viik97193397
21 GevinstMat termosJonas Paus41841466
22 GevinstKjøleveskeMalin Steffens47275220
23 GevinstPleddStensrød92036075
24 GevinstVinveske fra OrreforsLasse Svendsen99090942
25 GevinstFIF lue og skjerfM Stabbetorp90697957
26 GevinstFIF lue og skjerfSiri Jordahl92059471
27 GevinstFIF lue og skjerfTrine48267695
28 GevinstFIF lue og skjerfStein Gulaker97141834
29 GevinstFIF lue og skjerfLiv Ellen Vangsnes90198007
30 GevinstFIF lue og skjerfJahn Kiønig90970467
31 GevinstFIF lue og skjerfGunnar Murern90549600
32 GevinstFIF lue og skjerfTobias Lien97538988



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline