136 fra FIF deltok på Henning Olsen løpet 27.april

Postet av Fredrikstad IF den 30. Apr 2015



Fredrikstad IF arrangerte Henning Olsen løpet ved 2.dam med 136 deltagere.
Det var kun deltagere fra FIF og løpet var samtidig et klubbmesterskap i terrengløp.
88 barn fullførte 500 meter, mens 37 ungdommer fullførte en runde rundt dammen.
På seniorsiden deltok kun Marlen Aakre, men hun var til gjengjeld strålende fornøyd med ny pers på tiden 2.50,36. Bak Marlen var det Nora Wold J18, som var den sterkeste med tiden 2.54,09. Blant guttene var det Tobias Lien G17, som var den raskeste med tiden 2.42.27. Her kom Didrik Seland hakk i hæl med tiden 2.43,19.
Det var også mange sterke tider blant de yngste, men dagen var først og fremst en stor samling for hele den aktive delen av FIF, der dagen ble avsluttet med medaljer og grillpølser på en ellers kald dag ved 2.dam.




Etter løpet ble det medaljer til alle. Her ser vi tre glade medaljevinnere fra 2000 kullet.
Fra venstre: Mille Lie, Eskil Pedersen og Kristoffer Persen





Familien til Henning Olsen var godt representert under arrangementet. Fra venstre ser vi deltager Helene Wisur-Olsen J13 og medaljeutdelere Birgit og Marlene Wisur-Olsen


Henning Olsen løpet Resultater 2015 500m
Barn
Etternavn Navn TID
Aktive 7 år: Tid
Aareskjold-Gulbrandsen Malin Kristina 3.05.30.
Billett Agnes Caroline 3.27.82
Gravning Kristin Nagel 4.11.64.
Heldahl Lotta 3.41.50
Kristoffersen Signe Therese 3.30.54
Ladim Aksel Kvisler 3.00.72
Owen Isaac 2.50.75
Olsen Mari Holter 4.12.00.
Lysell Madikken Angelva 4.20.59
Lysell Adelia Tomine 4.09.20.
Svanevik Sara Sofie 4.58.52
Thormodsen Kristian 3.22.57
Aktive 8 år:
Bellmann Amadeus Lykke 2.44.61
Eljadarti Anir 2.51.22
Jacobsen Oda 3.19.67
Krafoss Andreas Arntzen 3.42.42
Mariedatter Myra 3.04.50.
Martinsen Adrian 3.01.41.
Rosenvinge Gabriel 3.21.35
Skahjem Christian 2.55.98
Smith Jacob Aidan 3.01.11.
Strøm Agathe Glomsrød 3.03.46.
Krogrud Scott 3.47.60
Aktive 9 år:
Ellefsen Aurora 2.54.19
Ellefsen Hermine 2.45.56
Gaustad Hanna 2.46.96
Gulaker Vetle A. 3.04.66.
Heldahl Linus 2.38.01
Helgesen Philip B. 3.15.58
Jakobsen Benjamin Langthon 3.48.29
Johansen Vincent Richard 2.49.09
Johnsson Anders K. 2.45.14
Jordheim Simon H. 2.46.60
Lysell Ariane Iselin 3.35.75
Nordby Audun 3.10.23.
Olsen Benjamin Aakre 2.59.30
Reinsch Martine Kjøniksen 2.44.65
Reknes Solveig 2.58.46
Stauning Lucas Iøwen 2.42.03
Svanevik Christopher 3.25.79
Siren William 2.51.38
Skårn Oliver 2.50.28
Isak 2.48.77
Mattheus 3.20.58
Aktive 10 år:
Anseth Olivia Eden 4,02,30
Bongard Synne 3,07,49
Ekrem Amelia 2.47.49
Fredheim Hedvig Skajaa 2.53.41
Haugland Anders 2.44.25
Hågensen Leo Aleksander 3.00.22
Isman Jamila 2.46.12
Johannessen Robin 2.54.99
Kristoffersen Vebjørn Thomas 4.00.00
Ladim Edvard Kvisler 2.41.26
Martinsen Maja S. 2.36.23
Pettersen Marie Elise 2.35.59
Rosenvinge Oscar André 3.21.60
Strand Leah Nygaard 2.36.53
Syversen Philip 2.57.70
Ødegaard Marthe 3.25.32
Aaleskjær Sebastian Eriksen 4.02.28.
Ingebrigtsen Storm 2.32.30
Stenersen Victoria 3.25.60
Sandnes Jacob 2.34.02
Fjeld Agnes 3.07.16.
Etternavn Navn TID Plassering
Aktive 11 år:
Amundsen Benjamin Hadlen 3.05.09. 19.
Andres Nathalie Lindgjerdet 5.45.00 20.
Avdal Sigvart Johan 3.04.41. 17.
Bekkevik Emma Skibstad 2.32.34 5.
Breigan Ida 2.15.80 2.
Glosli Erlend 2.28.16 3.
Hammer Markus 2.14.83 1.
Hansen Simon Sundby 2.43.44 11.
Holmskau-Karlsen Anders 2.53.89 14.
Jensen Felix 2.41.25 10.
Jordheim Julian 2.31.29 4.
Krogsrud Mia 2.47.97 12.
Kølbel Henrik August 2.40.35 9.
Linden Noah 2.34.60 6.
Reknes Astrid 2.37.91 7.
Robertsen Oskar 2.51.71 13.
Simensen Julian Elias 3.04.73. 18.
Utterdal Andrea Cielicki 3.00.50 16.
Eskild Andrea 2.57.52 15.
Nielsen Tobias 2.38.21 8.
Aktive 12 år:
Mariedatter Maya Liv 2.16.74 1.
Berntsen Dennis 2.29.71 2.
Gjølstad Helene 2.38.31 3.
Henning Olsen løpet Resultater 2015 2.dam rundt
Ungdom
Aktive 13 år:
Etternavn Navn
Oksmo Hanna 3.34.35 1
Skovly Johanne 3.34.80 2
Wisur-Olsen Helene 3.38.36 3
Jacobsen Selma 3.43.81 4
Kristiansen Henriette 3.46.61 5
Kubicka Julia 3.48.45 6
Knutsen Amanda Bakker 4.06.41. 7
Robertsen Mari 4.16.60 8
Skahjem Fredrikke 4.17.45. 9
Andersen Julie 4.41.35 10
Eriksen Kaisa Emilie 4.41.35 10
Grini Sondre Nygaard 3.31.74 1.
Danielsen Ola 3.33.11 2.
Elsfjorden Isak 3.33.43 3.
Alfheim Hans Olav 3.53.46 4
Persen Fredrik 4.04.40. 5
Aktive 14 år




Romberg Julie 3.05.12. 1
Hansen Trine Sundby 4.10.14. 2
Løkke Marte 4.12.26. 3
Andresen Viktor 3.10.56. 1
Aktive 15 år




Lie Mille 3.14.39 1
Hauge Hanna Mostad 3.38.70 2
Andersen Maja Nødtveidt 4,08,24 3
Leiro Lukas 2.55.39 1
Pedersen Eskil 2.59.15 2
Lysell Kevin Andreas 3.03.98. 3
Martinsen Stian 3.06.01. 4
Persen Kristoffer 3.08.97. 5
Aktive 16 år




Avdal Christoffer M. 3.32.00 1
Aktive 17 år




Ohla Nadine 3.10.54. 1
Marsell Rebecca 3.35.58 2
Lien Tobias 2.42.27 1
Bekkevold Nicklas 3.16.95 2
Sand Viktor 3.17.93 3


Aktive 18 år
Wold Nora Kollerød 2.54.09 1
Seland Didrik 2.43.19 1
Aktive 19 år
Skauen Marius 3,10,18 1
Senior
Aakre Marlen 2.50.36 1




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc