FIF tok hele 53 medaljer under første dag av KM for 11- 17 år.

Postet av Fredrikstad IF den 7. Jun 2015




FIF stilte med et bredt spekter av utøvere under KM dag 1 i Moss for utøvere fra 11 til 17 år.
Totalt tok FIF 53 medaljer, der 28 var gull, 16 sølv og 9 bronse. Det var mange gode resultater, men også mange ble tatt ved mangel på konkurranse. I for eksempel klassen G13 stilte 6 utøvere på 60m, der alle var fra FIF. Det gjør likevel ikke resultatet til Didrik Grøm 8,07 noe dårligere.
Blant de eldste avsluttet Jørgen Høiden G17 sterkest på 800m, da han vant på tiden 2.06,64. Viktor Sand G17 hoppet 5,69m i lengde, mens Kristoffer Persen løp inn på 12,24 da han vant sin 100m i klassen G15. Det er også moro at FIF har begynt å ta opp kast og stav igjen, der Eskil Pedersen G15 kastet 27.0og vant dermed slegge, mens Lukas Leiro vant stav med et hopp på 2,30m.
På jentesiden hadde også Nadine Ohla J17 den sterkeste spurten og vant dermed sin 800m med tiden 2.28,63. Maja Andersen J15 tok med seg tre gull fra lengde (3,65m), slegge (18,40m) og kule (8,20m)

http://mossil.no/files/resultatliste-2015-06-06.pdf

Påmeldte KM dag 1 Moss 06.06.2015 Resultat Plass
Klasse Øvelse Etternavn Fornavn
Gutter 11 Kule Glosli Erlend 7,84 2.
Gutter 11 60 meter Glosli Erlend 10,08 5.
Gutter 11 600 meter Glosli Erlend -
Gutter 11 Diskos Jensen Felix 12,96m 1.
Gutter 11 Høyde Glosli Erlend 0,95m 3.
Gutter 11 Kappg.1000m m Jensen Felix 9.04,37 1.
Gutter 11 Slegge Jensen Felix 7,16m 1.
Gutter 13 60 meter Danielsen Ola 9,58 6.
Gutter 13 60 meter Persen Fredrik 9,18 5.
Gutter 13 60 meter Reinsch Nikolai Kjøniksen 8,84 2.
Gutter 13 60 meter Grøm Didrik 8,07 1.
Gutter 13 60 meter Teleb Joachim 9,05 4.
Gutter 13 60 meter Christensen Nils Christian 9,04 3.
Gutter 13 600 meter Christensen Nils Christian 1.51,04 1.
Gutter 13 Diskos Danielsen Ola 16,28m 2.
Gutter 13 Diskos Reknes Jørgen 31,72m 1.
Gutter 13 Høyde Danielsen Ola 1,30m 3.
Gutter 13 Høyde Reinsch Nikolai Kjøniksen DNS
Gutter 13 Høyde Persen Fredrik 1,30m 4.
Gutter 13 Høyde Reknes Jørgen 1,35m 1.
Gutter 13 Høyde Christensen Nils Christian 1,30m 2.
Gutter 13 Kule Danielsen Ola 7,12m 4.
Gutter 13 Kule Reknes Jørgen 9,34m 1.
Gutter 13 Kule Teleb Joachim 8,26m 3.
Gutter 15 100 meter Persen Kristoffer 12,124 1.
Gutter 15 100 meter Leiro Lukas 13,72 3.
Gutter 15 800 meter Pedersen Eskil 2.26,09 4.
Gutter 15 Kule Pedersen Eskil 9,96 2.
Gutter 15 Lengde Leiro Lukas 4,88m 1.
Gutter 15 Slegge Pedersen Eskil 27,09m 1.
Gutter 15 Stav Pedersen Eskil 1,90m 2.
Gutter 15 Stav Leiro Lukas 2,30m 1.
Gutter 16 100 meter Avdal Christoffer M 12,89 3.
Gutter 16 Lengde Avdal Christoffer M 4,81m 2.
Gutter 17 800 meter Høiden Jørgen 2.06,64 1.
Gutter 17 Lengde Sand Viktor Nordstrand 5,69m 1.
Jenter 11 60 meter Andres Nathalie Lindgjerdet DNS
Jenter 11 60 meter Breigan Ida DNS
Jenter 11 60 meter Bekkevik Emma Skibstad 9,89 3.
Jenter 11 600 meter Breigan Ida DNS
Jenter 11 600 meter Bekkevik Emma Skibstad 2.07,82 1.
Jenter 11 600 meter Reknes Astrid 2.11,81 2.
Jenter 11 Diskos Pedersen Synne 13,26 1.
Jenter 11 Høyde Reknes Astrid 1,15m 1.
Jenter 11 Høyde Andres Nathalie Lindgjerdet DNS
Jenter 11 Høyde Breigan Ida DNS
Jenter 11 Høyde Bekkevik Emma Skibstad 1,05m 3.
Jenter 11 Kule Pedersen Synne 6,58m 2.
Jenter 11 Kule Andres Nathalie Lindgjerdet DNS
Jenter 11 Kule Reknes Astrid 5,76m 3.
Jenter 11 Slegge Pedersen Synne 15,49m 1.
Jenter 12 Diskos Svendsen Martine 18,13m 1.
Jenter 12 Høyde Svendsen Martine 1,20m 4.
Jenter 12 Kule Svendsen Martine 6,26m 1.
Jenter 13 60 meter Oksmo Hanna 8,81 1.
Jenter 13 600 meter Knutsen Amanda B 2.24,95 5.
Jenter 13 Diskos Skahjem Fredrikke 16,60m 2.
Jenter 13 Diskos Knutsen Amanda B 16,92m 1.
Jenter 13 Høyde Fjeldberg Emma Victoria 1,10m 4.
Jenter 13 Høyde Oksmo Hanna 1,35m 2.
Jenter 13 Kule Skahjem Fredrikke 7,84m 5.
Jenter 13 Kule Oksmo Hanna 9,78m 2.
Jenter 13 Kule Knutsen Amanda B 8,90m 4.
Jenter 13 Kule Fjeldberg Emma Victoria 6,82m 6.
Jenter 13 Slegge Skahjem Fredrikke 20,55m 2.
Jenter 13 Slegge Knutsen Amanda B 21,11m 1.
Jenter 14 60 meter Garcia-Vevelstad Johanna Maria 8,34 2.
Jenter 14 600 meter Romberg Anniken 1.45,39 1.
Jenter 14 600 meter Romberg Julie 1.47,85 2.
Jenter 15 Kule Andersen Maja Nødtveidt 8,20m 1.
Jenter 15 Lengde Andersen Maja Nødtveidt 3,65m 1.
Jenter 15 Slegge Andersen Maja Nødtveidt 18,40m 1.
Jenter 17 800 meter Ohla Nadine 2.28,63 1.
Senior Treningsstevne
MS 300m Seland Didrik 38,27 2.







Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc