Barneidrettsgruppa

Informasjonsskriv oppstart ligger nedenfor på siden.


Barneidretten består av ca. 140 barn fordelt på fem grupper fra 6 - 12 år (1.-7.klasse).


Barneidretten drives i tråd med Barneidrettsbestemmelsene til NFIF.


Aktiviteten følger skoleplanen og drives som en helårs idrettsskole med en innlagt friidrettsskole i mai - juni.


Aktiviteten holder til i Kongstenhallen på vinteren og på Sentralidrettsanlegget Lisleby om sommeren.

Informasjonsskriv oppstart Høst 2017


1-2 klasse.pdf

3-4 klasse.pdf

5 klasse.pdf

6 klasse.pdf

7 klasse.pdf


Treningsdagene våren 2018 varierer per gruppe - se oversikt her: Treningstider


Konkurranser

Barna fra 8- 12 år har tilbud om 7 karusellstevner, som arrangeres rundt om i Østfold. På karusellstevnene vil barna få en gradvis innføring i å konkurrere i friidrett og må derfor delta i en hopp, kast og løpskonkurranse hver gang.

Det er deltagerpremie til de som fullfører minumum 5 karusellstevner.

I tillegg kan utøverne over 10 år delta på kretsstevner med inntil 3 valgfrie øvelser pr. stevne.

Trenerne i hver gruppe vil kommunisere hvilke stevner som er anbefalte.



Spørsmål kan sendes til: barnogungdom@fredrikstadif.no

mobil: 911 06 734


Trenere/Oppmenn


Født Tittel Navn Mobil E-post
2006


Oppmann/Trener


Svend Persen


995 19 014


svend.fif@getmail.no 


Trener


Helen Persen


954 95 754


helen.persen@hotmail.com 


Trener


Tanja Stauning


954 47 416


tanja.stauning77@gmail.com


Trener


Christin Gulaker



958 38 547


cgulaker@yahoo.no
Trener Jørgen Westberg913 06 576jowe@fredrikstad.kommune.no
Trener June Julusmoen412 20 602june@n-a.no
Trener Viktor Sand986 01 034sandviktor24@gmail.com 
2007



Oppman/Trener



Hedda Glomsrød



414 35 210



hedda-glomsrod@hotmail.com
Oppmann Tina Cathrine Smith



Trener


Tuva Sørbøe Syversen
 


948 69 384
 


tuvasyversen@gmail.com
 

Trener

Øivind Solberg


971 16 718

oivind.solberg@eurosko.no
TrenerFairuz Syed Ahmad455 05 909snfairuz@gmail.com
2008-2009


Oppmann/trener


Ørnulf Andresen


993 03 942


post@ornulf.net




Trener



Kristoffer Johansen



970 29 383



Kkjo@fredrikstad.kommune.no



Trener



Petter Svanevik



473 30 489



psvanevik@hotmail.com
Trener
Kaisa Sundt 950 47 898kaisasundt@gmail.com
TrenerHenrik Brovold 482 03 050 h.brovold@gmail.com
Trener Juliane Rosenvinge Grell
juliane.grell@gmail.com
2010/2011
Oppmann/trener Pål Erik Jensen 950 58 190
paajen@ostfoldfk.no

TrenerIngrid Oldervik971 83 104
iom2582@gmail.com
TrenerFredrikke Skahjem412 97 432
TrenerEmma Fjeldberg997 17 786
TrenerDidrik Grøm415 86 118
TrenerHans Olav Alfheim908 21 571




Powered by: Bloc