Barneidrettsgruppa

Informasjonsskriv oppstart ligger nederst på siden.


Barneidretten består av ca. 140 barn fordelt på fem grupper fra 6 - 12 år (1.-7.klasse).


Barneidretten drives i tråd med Barneidrettsbestemmelsene til NFIF.


Aktiviteten følger skoleplanen og drives som en helårs idrettsskole med en innlagt friidrettsskole i mai - juni.


Aktiviteten holder til i Kongstenhallen på vinteren og på Sentralidrettsanlegget Lisleby om sommeren.


Treningsdagene våren 2017 varierer per gruppe - se oversikt her: Treningstider


Konkurranser

Barna fra 8- 12 år har tilbud om 7 karusellstevner, som arrangeres rundt om i Østfold. På karusellstevnene vil barna få en gradvis innføring i å konkurrere i friidrett og må derfor delta i en hopp, kast og løpskonkurranse hver gang.

Det er deltagerpremie til de som fullfører minumum 5 karusellstevner.

I tillegg kan utøverne over 10 år delta på kretsstevner med inntil 3 valgfrie øvelser pr. stevne.

Trenerne i hver gruppe vil kommunisere hvilke stevner som er anbefalte.



Spørsmål kan sendes til: barnogungdom@fredrikstadif.no

mobil: 911 06 734


Trenere/Oppmenn


Født Tittel Navn Mobil E-post
2005

Oppmann Eva-Britt Sørbøe Syversen91 17 57 92esyversen@gmail.com



Trener


Inger Åsle


92 28 77 81


inger.aasle@gmail.com
Trener Tuva Sørbøe Syversen 94 86 93 84 tuvasyversen@gmail.com
Trener Lene Hulleberg Nygård 46 98 26 88 hu-nygaa@online.no
2006


Oppmann/Trener


Svend Persen


99 51 90 14


svend.fif@getmail.no


Trener


Helen Persen


95 49 57 54


helen.persen@hotmail.com


Trener


Tanja Stauning


95 44 74 16


tanja.stauning77@gmail.com


Trener


Christin Gulaker


95 83 85 47


cgulaker@yahoo.no
2007



Trener



Hedda Glomsrød



41 43 52 10



hedda-glomsrod@hotmail.com





Trener/Oppmann




Henrik Landeklint




45 85 00 35




henriklandeklint@gmail.com


Trener


Hanna Marie Ihlebæk


41 56 09 26


hanna.ihlebaek@gmail.com
Trener Hedvig Sommerfeldt 41 66 60 05 hedvigsommerfeldt@gmail.com
2008-2009


Oppmann


Ørnulf Andresen


993 03 942


post@ornulf.net




Trener



Kristoffer Johansen



97 02 93 83



Kkjo@fredrikstad.kommune.no



Trener



Petter Svanevik



47 33 04 89



psvanevik@hotmail.com
Trener
Kaisa Sundt 950 47 898kaisasundt@gmail.com


Trener


Line Haakensen


99 30 07 59


line_madeleine@hotmail.com
2010
Oppmann Bård Blekken 95 81 01 20 bblekken@gmail.com



Trener



Synne Bråthen



90 27 44 84



synne.brathen@fredfiber.net



Trener



Camilla Roos



95 91 05 29



camillamr11@gmail.com


Informasjonsskriv oppstart 6 klasse.docx

Informasjonsskriv oppstart 5 klasse.docx

Informasjonsskriv oppstart 4 klasse.docx

Informasjonsskriv oppstart 2-3 klasse.docx

Informasjonsskriv oppstart 1 klasse.docx

Powered by: Bloc