Ungdomsgruppa

Treningstider


Ungdomsgruppa består av over 50 ungdommer, fordelt på ulike treningsgrupper.

FIF ønsker å gi et tilbud til alle ungdommene i Fredrikstad og omegn, som ønsker å drive med friidrett, et godt tilbud. Nivået spenner derfor fra de helt beste i landet i sine klasser til de som kun ønsker å holde kroppen i form.

De har tilbud om trening fire til fem ganger i uken hele året og kan fritt delta i den gruppen de ønsker.

Trening i styrkerommet på FIF-huset tirsdag og torsdag er etter avtale

Konkurranser

Ungdommen har tilbud om konkurranser på krets og nasjonalt nivå over hele landet.
De som klarer kvalifiseringskravene til UM, Jr.NM og NM kan også delta her.

Sosialt

Ungdommen i FIF arrangerer treff på FIF-huset på enkelte onsdager for 14 år og eldre. I tillegg arrangeres det overnattinger, treningsleir i Gøteborg og fellesturer til utvalgte stevner.



Spørsmål kan sendes til oppmenn eller trenere.




IDRETTSLIG LEDELSE

Leder idrett

Tor Øivind Ødegård

924 33 677    Tor.Odegaard@wang.no

Leder barneidrett

Pål Erik Jensen

950 58 190    palj@viken.no

Aktives representant

Jamila Isman

484 59 470    ismanjamila@icloud.com

 OPPMENN

15 år og eldre

Svend Persen

995 19 014   svendfif@gmail.com

Mellom-distanse

Marit Nygaard

414 50 891   marit.nygaard@gmail.com

Mellom-distanse

Heidi Ellefsen

958 57 327   andheidi@gmail.com 

13 - 14 år

Guri Sandnes

976 88 178   guri.sandnes@no.ey.com

TRENERE

13-14 år (ingen spesialisering) 

Lawrence Pupo. (Tlf: 988 59 299 Mail: lawrence_pupo@hotmail.com )

 

Kast 13 år og eldre

Arne Skaug Tlf 911 69 495, Mail arne.skaug@hiof.no


Sprint og hopp 2007 og eldre


Justina Rybak (Tlf, Mail rybak.dombrowska.justyna@gmail.com )

Halgeir Tjøstolvsen (Mail: halgeir_tj@hotmail.com


Mellom/ langdistanse 13 år og eldre

Jørgen Westberg (tlf: 913 06 576, Mail  jowe@fredrikstad.kommune.no

Tanja Stauning (tlf: 954 47 416, Mail tanja.stauning77@gmail.com

Øyvind Halvorsen( tlf: , Mail oyvindh@compodeal.no

(Tor Ø Ø)

 

 

Treningstider