FIF-lotteriet 2021

Postet av Fredrikstad IF den 21. Des 2021

Årets FIF lotteri er trukket. Takk til alle loddkjøperne og de flinke loddselgerne! Takk for innsatsen og ha en fin jul!

Finans V/ Thorstein 

 


TREKNINGSLISTE FIF- LOTTEIET 2021


NavnTelefon
1. GevinstGavekort fra Torshov SportHarald Solvang90742512
2. GevinstGavekort fra Engelskviken RørTerje Andersen91823616
3. GevinstGavekort fra CraftSusanne Azyrov93216753
4. GevinstGrillutstyrRita Andersen48292962
5 GevinstKarafell fra OrreforsFrode Hansen45814081
6 GevinstKarafell fra OrreforsUlvøy
7 GevinstKarafell med to glassHilde Tvete
8 GevinstKarafell med to glassSiri Herland41045377
9 GevinstKarafell med to glassArnfinn Moe91193502
10 GevinstKarafell med to glassJørn Pedersen97767568
11 GevinstKarafell med to glassEva Høydalsvik91150515
12 GevinstKarafell med to glassRobin Agard97621682
13 GevinstKarafell med to glassEmblasvei 2095075220
14 GevinstKarafell med to glassPer S Olsen91119774
15 GevinstKarafell med to glassOle M Stabbetorp48882222
16 GevinstKarafell med to glassSpencer Billett
17 GevinstBadehångkle fra SagaformBente Strand90688694
18 GevinstGavekort fra XL. ByggHåvard Eikemo91695954
19 GevinstGavekort fra XL. ByggRagnhild W Paus92860598
20 GevinstGavekort fra XL. ByggHåkan Viik97193397
21 GevinstMat termosJonas Paus41841466
22 GevinstKjøleveskeMalin Steffens47275220
23 GevinstPleddStensrød92036075
24 GevinstVinveske fra OrreforsLasse Svendsen99090942
25 GevinstFIF lue og skjerfM Stabbetorp90697957
26 GevinstFIF lue og skjerfSiri Jordahl92059471
27 GevinstFIF lue og skjerfTrine48267695
28 GevinstFIF lue og skjerfStein Gulaker97141834
29 GevinstFIF lue og skjerfLiv Ellen Vangsnes90198007
30 GevinstFIF lue og skjerfJahn Kiønig90970467
31 GevinstFIF lue og skjerfGunnar Murern90549600
32 GevinstFIF lue og skjerfTobias Lien97538988





Nye koronatiltak som vil gjelde for FIF

Postet av Fredrikstad IF den 13. Des 2021

Regjeringens anbefalinger om tiltak med betydning for utøvelse av idrettsaktivitet:

  • Fritidsaktiviteter bør gjennomføres utendørs så langt det er mulig, og garderober bør holdes stengt.
  • Ved organiserte fritidsaktiviteter innendørs anbefales det at voksne over 20 år er i grupper på inntil 20 personer. Videre anbefales det at voksne innendørs holder avstand der det er mulig for å utøve aktiviteten, og at man holder 2 meter avstand ved høyintensiv trening.

    Anbefalingen om avstand gjelder kun så fremt det er mulig å utøve aktiviteten også med avstand. Dersom det ikke er mulig å holde avstand for å utøve aktiviteten, noe som er tilfelle i kontaktidretter, gjelder ikke anbefalingen om avstand. Unntaket inkluderer også utøvere, støtteapparat og dommere der hvor dette er nødvendig for å kunne utøve aktiviteten.

  • Det gis ikke konkret anbefaling om avstand og antall når barn og unge under 20 år trener og deltar på idretts-, kultur- og fritidsaktiviteter.
  • Toppidrett kan gjennomføres som normalt.

Disse anbefalingene er grunnen til at vi nå har stengt garderobene på FIF huset. Viktig at alle nå følger anbefalingene. Østfoldhallen er fremdeles åpen for trening og styrkerommet FIF kan benyttes om det holdes avstand og ikke er flere enn 5 stk som trener samtidig.  Utstyr skal vaskes etter bruk.

Det kan komme forandringer på kort varsel om Regjeringen pålegger oss yttligere tiltak og anbefalinger.





Leders hjørne 6/12

Postet av Fredrikstad IF den 6. Des 2021

Hei alle FIF medlemmer

Vi har allerede langt ut i desember og årets sesong er avsluttet. Det gjenstår riktignok Julesprinten, men der er det jo mest gøy og ikke så hard konkurranse.

Vi så alle fram mot mindre restriksjoner når landet åpnet sommer/høst 2021, men i skrivende øyeblikk så er det på nytt økende smitte av Covid-19 (Omnikrom). Hva dette fører til framover vet vi ennå ikke, men sitter nå og hører nyhetene om at det kan komme noen nye begrensninger. Vi får håpe det beste at det ikke rammer idretten på samme måte som det har gjort tidligere.

Vi i styret jobber nå med skive FIF-årsrapport samt å planlegge 2022 budsjett. Alt skal være klart til årsmøte i februar 2022. Det er da også valg på nytt styre og valgkomiteen har startet arbeidet med dette. 

Idrettslig så har vi oppnådd gode resultater med både Gull, Sølv og Bronse i Hoved-NM, Jr-NM og UM. Vi ønsker at enda flere som deltar på FIF treningene deltar på konkurranse. Terminlista er oversendt trenere så det er bare å planlegge hva dere vil delta på.

Noen mosjonsløp ble avlyst både i 2020 og 2021. Vi håper nå på at både Fredrikstadløpet og Glommaløpet kan arrangeres neste år. Vi har mange som drar på ulike løp rundt i verden og disse er gode ambassadører for klubben. For oss er det viktig at vi viser bredden i klubben med både aktive friidrettsutøvere og mosjons-løpere.

Til sist vil jeg takke trenere, oppmenn, styremedlemmer, dugnadsgjenger, foreldre, seniorlauget og alle dere andre som bidrar i klubben for arbeidet dere gjør. Uten dere vil ikke FIF fungere.

Så vil jeg ønske dere alle en riktig god jul og et godt nyttår og velkommen til ett nytt godt friidrett og løp år i 2022.

Helge S






Tidsskjema jubileum stevne

Postet av Fredrikstad IF den 29. Sep 2021

Tidsskjema jubileum stevne .xlsx


TIDSKJEMA 29.09.2021




















Klasse

60 m

100m

60mhk

Lengde grop 1

Lengde grop 2

Tresteg gr 1

Kule

Liten ball

Slg/Diskos

J6-7

18:40




17:00



18:10


J8

18:40




17:00



18:10


J9

18:50




17:00



18:10


J10

18:50




17:00



18:10


J11



17:00


17:30


17:50



J12



17:10


17:30


17:50



J13



17:20


17:30


17:50



J14



17:20


17:30


17:50



J15


17:30


18:50


19:20

17:00


17:30

J16


17:30


18:50


19:20

17:00


17:30

J17


17:30


18:50


19:20

17:00


17:30

J18/19


17:30


18:50


19:20

17:00


17:30

KS


17:30


18:50


19:20

17:00


17:30

Veteran


19:00


19:30



19:10













G6-7

18:00



17:00




18:35


G8

18:05



17:00




18:35


G9

18:10



17:25




18:50


G10

18:15



17:25




18:50


G11



17:00


18:00


17:30



G12



17:10


!8:00


17:30



G13





18:00


17:30



G14





18:00


17:30



G15


17:40


18:50


19:20

17:00


17:30

G16


17:40


18:50


19:20

17:00


17:30

G17


17:40


18:50


19:20

17:00


17:30

G18/19


17:40


18:50


19:20

17:00


17:30

MS


17:40


18:50


19:20

17:00


17:30

Veteran


19:00


19:30



19:10








Innbydelsen: Jubileumsstevne FIF 125år

Postet av Fredrikstad IF den 25. Sep 2021

INNBYDELSE

 

Fredrikstad Idrettsforening 125 år inviterer til

Jubileumsstevne på Lisleby

onsdag 29.09.2020  kl:17:00

 

Påmeldingsfrist mandag 27.09 kl. 23:59 på Sports Admin.


Øvelser: 6-10år - 60m, liten ball, lengde 

11-14år - 60mhk, kule, lengde

15år-MS/KS - 100m, lengde, tresteg, kule, diskos, slegge

 

Internettside: www.fredrikstadif.no  

 

Kontaktperson Ulf Reffsgård 91669442 e-post: ulfifif@online.no


Det blir arrangert etter NFIF sine regler for smittevern, følg med på NFIF ‘s hjemmesider om smittevern og oppdateringer. Regler for Fredrikstad kommune følges


Alle tilskuere må registrere seg med navn og telefonnr.


Kontaktperson Ulf Reffsgård 91669442 e-post: ulfifif@online.no

Bankgiro: 6105.05.30921.

 


 

Våre faste samarbeidspartnere

                                                   

 

 

        

 

 

 

 

 

   

 






1 Gull og 3 sølv på FIF under NM

Postet av Fredrikstad IF den 11. Sep 2021

Denne helgen går NM av stabelen i Kristiansand. FIF har der med 5 deltakere.


Lørdag klarte Nora Kollerød Wold, Marlen Elisabeth J. Aakre og Emma Skibstad Bekkevik  å løpe seg videre til finale på 400m hekk. Wold har fra tidligere et personlig beste på 57.10 og sesong beste på 57.54. Aakre har personlig og sesong beste på 58.23. Bekkevik har et personlig beste på 1.04.20 og sesong beste på 1.04.21.IMG_2785.jpg


Wold og Aakre løp i første heat. De løp med fin klaring inn til en henholdsvis 1. og 2. plass. Wold på tiden 1.03.42 og Aakre på tiden 1.03.49. Bekkevik kom i heat nr 2. Der kom hun på en 4.plass med tiden 1.05.15 og kom dermed videre på tid. Wold og Aakre stiller med sterke personlig og sesong beste, men kan få utfordring fra Andrea Rooth, Lamberseter IF, som har beste tid på papiret. 

Finalen gikk Kl18.15 lørdag kveld. Wold tok rask styring over løpet og ledet inn på oppløpet. Hun hadde nok av krefter igjen og løp inn til seier på tiden 56.98 og ny personlig beste. Bak kom Aakre som hadde ligget godt an ut av siste sving og tok en klar 2.plass med tiden 57.47 og ny personlig beste. Bekkevik løp inn på tiden 1.04.23, bare noen hundredeler bak sitt personlig beste, som ga en 7.plass. Lover godt for Bekkevik, som bare er 17 år. 

IMG_2791.PNG



Fredag, dag 1, stilte Didrik Grøm i 100m, hvor han har et personlig beste på 10.90 og sesong beste på 10.97. I forsøket løp han inn til en 5.plass med tiden 11.19. Med dette kom han seg videre på tid. Det var relativ gode vindforhold, til tross for sørlandsbyen dårlig tendens med sterk motvind på oppløpet, med -0.2 i forsøket og senere +0.5 i semifinalen. I semifinalen ble det dessverre en tjuvstart på Grøm og han måtte takke for seg. Selv om det var en kjedelig avslutning, hadde han en ny sjanse lørdag på 200m. 

IMG_2786.JPG


Lørdag, dag 2, var det 200m på Grøm, hvor hans sesong og personlig beste er tiden 22.61. Han løp inn til en 3.plass, og direkte videre til semifinale, på tiden 22.79 med en vind på -1.3. I semifinalen løp han inn på tiden 22.94 med +0.3 i vind, som ga en 7.plass. Det var dessverre slutten på NM for Grøm sin del. 


Søndag, dag 3, stiller Aakre på 100m hekk. Her har hun et personlig beste og sesong beste på 13.85, og er da bland de 4 beste beste tidene inn mot løpet. Forsøket gikk Kl.10.40. Der kom hun seg raskt ut av blokka og tok ledelsen. Aakre suste over hekkene og løp inn til en klar 1. plass med tiden 13.77, og ny personlig beste, -0.4 i vind. Hun er dermed direkte videre til finalen. 

I finalen var bare Andrea Rooth som hadde en bedre tid fra forsøket. Det ble et jevnt løp fra start over de første 3 hekkene. Så satt Rooth støte inn og løp fra resten av heatet og Aakre knivet om 2. plassen. Aakre holdt en god rytme og spurtet inn til 2.plassen med tiden 13.83, -0.2 i vind. Nok en medalje til Aakre og fortsatt en øvelse igjen. 


Jentene stiller med 1000m stafett lag. Det består av Juliane Rosenvinge Grell, Bekkevik, Aakre og Wold. Det var to heat med FIF jentene i første heat. Grell åpnet på 100m og leverte en god start og god veksling med Bekkevik som var neste på 200m. Det var her mange sterke løpere, men Bekkevik leverte og løp inn til en 3.plass ved veksling, bak Tjalve IK og IL Skjalg. Aakre var neste ut på 300m og løper seg opp til en 2.plass de første 100m. Ut på oppløpssiden blir det tungt for Aakre som blir tatt igjen og veksler med Wold som nr 3. Wold løper direkte opp til en 2.plass, med IL Skjalg i en klar ledelse. Wold jakter hele tiden å ta igjen forspranget, med Tjalve IK rett i hæl. Ut på oppløpssiden har Wold hentet igjen IL Skjalg og alle tre jentene ligger nå likt. Wold og Tjalve IK passerer IL Skjalg, men det er Tjalve IK som har mest krefter igjen og spurter inn til mål på tiden 2.09.65, med Wold bak på tiden 2.10.47 og foreløpig 2.plass. I heat 2 løper beste laget Ranheim IL i mål på tiden 2.16.67 og det blir dermed en 2.plass på FIF jentene. I tillegg til en fortjent 2.plass blir det også ny kretsrekord for jentene på 1000m stafett! 


Resultatlister finner du her https://nmkristiansand.no/startlister/

Nrk sending: https://tv.nrk.no/serie/friidrett-nm


Bilder hentet fra nrk sending, livestream og FIF medlemmer




Innbydelsen: Åpent klubbmesterskap

Postet av Fredrikstad IF den 10. Sep 2021

INNBYDELSE

 

Fredrikstad Idrettsforening inviterer til

Åpent klubbmesterskap på Lisleby

mandag 13.09.2020  kl:18:30

 

Påmelding ved start fra kl 18:00, utfylling av sko skjema

 

Fellesløp KS/MS 5000m

 

 

 

Internettside: www.fredrikstadif.no  

 

Kontaktperson Ulf Reffsgård 91669442 e-post: ulfifif@online.no

 

 

Det blir arrangert etter NFIF sine regler for smittevern, følg med på NFIF ‘s hjemmesider om smittevern og oppdateringer. Regler for Fredrikstad kommune følges.

 

Alle tilskuere må registrere seg med navn og telefonnr. 

 

 

Kontaktperson Ulf Reffsgård 91669442 e-post: ulfifif@online.no

Bankgiro: 6105.05.30921.

 

Våre faste samarbeidspartnere

 

 

                                                   

 

 

        

 

 

 


 

                                                 












Tidsskjema Craftkarusellen 6

Postet av Fredrikstad IF den 7. Sep 2021


 

Tidsskjema Craftkarusellen 6

Her kommer tidsskjema for Craftkarusellen 6 tirsdag 07.september på sentralidrettsanlegget Lisleby.


Klasse

60 m

80 m

100m

Lengde grop 1

Lengde grop 2

Tresteg gr 1

Slengball

Spyd

J8

18:30 (2 heat)



18:00



18:50


J9

18:40




18:00


19:10


J10


18:00


18:25




19:15

J11


18:05


18:50




18:20

J12



19:15 (2 heat)



19:35


18:00










G8

19:00 (2 heat)




19:40


18:20


G9

18:45




19:15


18:00


G10


18:15



18:45



19:40

G11


18:10



18:20



18:55

G12



19:40



19:15


18:40

Kan bli endringer

3 forsøk kast/ lengde/tresteg

Kastmerker spyd, slengball

Slengball

G8-9

1 kg


J8-9

1 kg




Spyd

G10-12

400g


J10-12

400g




Lengde

Alle

0,5m satssone før planken

Tresteg

Alle

0,5m satssone før planken

Tidskjema Craftkarusellen 7.9.2021 nett .xlsx




Pallplass til flere FIF utøvere under UM

Postet av Fredrikstad IF den 5. Sep 2021

Denne helgen, 3-5. september, går UM av stabelen i Trondheim. Der stiller FIF med en rekke utøvere. 


Dag 1

Den første dagen var det Emma Skibstad Bekkevik som var først FIF utøver i ilden. Hun konkurrerte i tresteg J17, det ente med en 5.plass og ny sesong beste med to hopp på 10.68m. 

Videre var det forsøk på 100m for G18/19. Der stilte FIF med Fredrik Persen og Didrik Grøm. Persen løp inn til en 5.plass i sitt heat med tiden 11.44, med dette knuste han sin tidligere personlig rekord på 11.53 og sikret seg en semifinaleplass på tid. Grøm løp inn til en førsteplass i sitt heat med tiden 11.13 og direkte videre til semifinale. I semifinalen løp Persen inn på tiden 11.54, dette ga en 8.plass i sitt heat. Grøm løp i samme heat inn til en 4.plass på tiden 11.19 og en plass til finalen. Finalen endte med en 7.plass for Grøm med tiden 11.19. 

Didrik Grøm i bane 7

 Fredrik Persen i bane 3

Flere FIF jenter var i aksjon på 300m hekk. I J15 løp Ingrid Westberg inn på tiden 51.28, som er ny sesong beste, dette ga en 5.plass i heatet og en 10.plass totalt. I J16 silte Jamila Isman og Leah Nygaard Strand. Strand løp inn på tiden 49.44, som ga en 4.plass i heatet og 5.plass totalt. Isman løp inn på tiden 46.44, som slo hennes tidligere personlig beste på 47.17 og ga en 2.plass i heatet og totalt - det ble sølv til Isman!


Isman ga seg ikke der. Etter hekkeløpet gikk hun videre til høyde J16, hvor hun hoppet seg til en bronse med hoppet 1.53m, 

For å runde av dag 1 var det Emma Skibstad Bekkevik som løp 400m J17. Der løp hun inn på tiden 59.67, som ga ny personlig rekord (tidligere rekord var på 59.75). Dette ga en 2.plass og bronse til Bekkevik. 


Dag 2

Didrik Grøm åpnet dag 2 for FIF utøverne med forsøk på 200m G18/19. Der løp han inn på tiden 23.26 og en 3.plass som ga direkte plass i semifinalen. I semifinalen løp han inn til en 5.plass på tiden 22.82, og gikk dermed akkurat ikke videre til finalen. 


I J15 løp Ingrid Westberg forsøk på 200m. Westberg løp inn på tiden 27.17, som knuste hennes tidligere personlig rekord på 27.70. Dette ga henne en 3.plass og direkte plass i semifinalen. I semifinalen løp hun nok en gang under sin tidligere personlige rekord med tiden 27.67. Dette ga en 8.plass. 

 

Aurora Ellefsen deltok i høyde J15. Der hoppet hun 1.46m, som ga en 6.plass. Senere på dagen kunne vi finne Ellefsen i lengde J15. Der hoppet hun 4.24m, som ga en 13.plass. 

Jan Teodor Tvete Grønberg deltok i spyd G18/19. Der slo han til på siste kast med 52.07m, som ga en 4.plass. 


Emma Skibstad Bekkevik avsluttet også denne dagen for FIF utøverne. Denne gangen var det 300m hekk J17 hun skulle prøve seg på. Bekkevik løp inn på tiden 45.12 og 1.plass. Det ble dermed gull på Bekkevik som en god avslutning på dagen!


Dag 3

Siste dagen er det 1000m stafett som står for tur. Der stiller FIF med lag i klassen J15-16 som består av Aurora Ellefsen, Ingrid Westberg, Leah Nygaard Strand og Jamila Isman. De løp inn til en klar 1.plass med tiden 2.23.31, nesten 1 sekund foran neste lag. Jentene kan reise hjem med en gullmedalje, og det har vært en god helg for FIFs utøvere. 


Full resultatliste finner du her: https://um2021.no/


Bilder hentet fra Norsk Friidrett Østfold og FIF medlemmer.




Innbydelse: Craftkarusellen

Postet av Fredrikstad IF den 31. Aug 2021

INNBYDELSE

.

Fredrikstad Idrettsforening inviterer til

Craftkarusellen

 

på Sentralidrettsanlegget Lisleby

tirsdag 7.september kl. 18:00

 

G/J 8/9: 60m, lengde, slengball

G/J 10/11: 80m, lengde, spyd

G/J 12 : 100m, tresteg, spyd

 

Startkontingent 100,- pr. utøver for hele stevne og alle skal delta i minst ett løp, ett hopp og ett kast.

 

Påmeldingsfrist søndag 5. september kl. 23:59, online via SportsAdmin

 

Det blir arrangert etter NFIF sine regler for smittevern, følg med på NFIF ‘s hjemmesider om smittevern og oppdateringer. Regler for Fredrikstad kommune følges.

 

Alle tilskuere må registrere seg med navn og telefonnr. Det kan bli begrensninger på antall foresatte som kan være tilstede på stadion.

 

 

Kontaktperson Ulf Reffsgård 91669442 e-post: ulfifif@online.no

Bankgiro: 6105.05.30921.

 


Våre faste samarbeidspartnere

 

 

                                                   

 

 

        

 

 

 

 

 

    

 

                                                 

                               

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Resultatliste treningsstevne

Postet av Fredrikstad IF den 25. Aug 2021


Her kommer resultatliste for treningsstevnet onsdag 25.08


Resultatliste - treningsstevne Fredrikstad 25082021.pdf



Dessverre var det sterk vind, og motvind på oppløpssiden, men nydelig vær som holdt motet oppe. 

Viktor Andersen, Marlen Aakre og Tobias Lien
Marlen Aakre og Zdenko Vojvodic

Emma Bekkevik og Nora Wold 

 




Tidsskjema Treningsstrevne

Postet av Fredrikstad IF den 25. Aug 2021

Her kommer tidsskjema for treningsstevne onsdag 25.08


Tidskjema treningsstevne 25.08.2021.xls



Klasse

100m hk

100m

200m

400m

3000m

Høyde

Kule

Spyd

G/J 13


18:20




17:30

18:00

18:20

G/J 14


18:20



18:30

17:30

18:00

18:20

15-Senior KS

17:30

18:15

18:00

17:45

18:30


18:00


15-Senior MS


18:10



18:30



17:30





Flotte resultater fra helgas stevner

Postet av Fredrikstad IF den 21. Aug 2021

Flere FIF utøvere har vært i aksjon i dag (lørdag 21.08), over flere stevner, med flotte resultater. Det har blitt arrangert Olavslekene og Nittedalslekene. FIF utøvere har i dag fått gode plasseringer, mange nye personlige rekorder og klart UM krav. 



Under Olavslekene i Sarpsborg stilte FIF med en rekke utøvere. 

Teodor Tveter stilte i spyd. Tveter satte nylig ny bestenotering under Norgeslekene med 3 kast over den gamle persen, med beste kast på 53.10m. Under Olavslekene fikk han en 1.plass med kastet 51.72m.Teodor Tvete

Freia Haraldsen stilte i 60m, høyde og lengde. Hun løp inn på tiden 8.41 på 60m som resulterte i en 1.plass. Det ble også 1.plass i Høyde med resultatet 1.40m. I lengde hoppet Haraldsen  4.10m, som ga en 4.plass.

Sean Bjønnes stilte i 100m, lengde og høyde. Han løp inn til en 1.plass med tiden 12.89 på 100m. I lengde ble det nok en 1.plass med resultatet 5.07m. Bjønnes kom vinnende ut i alle sine øvelser og under høyde tok han ikke bare med seg 1.plassen med hoppet 1.69m, men også UM kravet. 

Marlen Aakre stilte på 100m og 100mhk. Hun løp inn til 1.plass på begge sine øvelser, med tiden12.09 på 100m og tiden 13.85 på 100mhk.


Sean BjønnesMarlen Aakre 



 









Leander, G14, løp inn til ny pers på 60m med tiden 7.89 som resulterte i en 1.plass. Han hoppet seg også til en 1.plass i høyde med hoppet 1.55m. Amadeus Bellmann, G14, løp inn til ny pers på 600m med tiden 1.49.73, som ga en 5.plass. Syver Strand Gulbrandsen, G14, kunne også oppdatere sin personlige rekord på 600m med tiden 1.38.07, som ga en 2.plass. 
Syver Strand GulbrandsenLeander

 

 

 

 



 

 










Tuva, J14, stilte i 60m, 600m og lengde. Hun løp inn til en 2.plass på 60m og på 600m løp hun inn til en ny pers med tiden 1.48.08, som ga en 1.plass. I lengde kunne Tuva oppdatere enda en bestenotering med ny pers på 4.55m, som ga nok en 1.plass. Vetle Gulsker, G15, løp inn til ny pers på 800m med tiden 2.24.48, som resulterte i en 2.plass. Aurora Ellefsen, J15, løp også inn til en ny pers på 800m med tiden 2.35.81, som ga en 2.plass. Hermine Ellefsen måtte dessverre bryte 800m. Adrian Monkvik, G13, løp inn til 1.plass på 600m med tiden 1.46.02. Carl Henrik Breigan og Jacob Nitteberg Andreassen deltok begge i 60m og lenge, G13. Breigan kom vinnende ut i begge øvelsene med tiden 8.04 på 60m og beste hopp 5.05m i lengde. Andreassen løp inn på tiden 10.21 på 60m og beste hopp på 3.76m, som begge ga en 4.plass.

Full resultatliste finner du her.

Vetle Gulsker

 

Vetle, Amadeus, Syver og Tuva

 



 

 








 



Under Nittedalslekene stilte FIF med Emma Skibstad Bekkevik, Nora Wold og Herman Aarebrot.
Bekkevik løp inn på tiden 59.80 på 400m KJ, som ga en 2.plass. 
Wold løp inn på tiden 55.34 på 400m KS, som resulterte i en 1.plass og ny banerekord!

Aarebrot løp 1500m MS med tiden 4.13.21 som endte med en 2.plass. 

Full resultatliste finner du her.

Emma Skibstad Bekkevik

Nora Wold


 













 




1 Kommentar

Jamila Isman til UM i mangekamp

Postet av Fredrikstad IF den 20. Aug 2021

Den kommmende helgen arrangeres UM i mangekamp på Hamar. Der stiller FIF (og Østfold) med en deltaker, Jamila Isman. 


Isman vant knepent i Jenter 15 klassen i fjor, men er langt ifra sikker på om formen er god nok i år, da hun har slitt med småskader over lengre tid.  Det har gjort det vanskelig å få trent nok på de 7 forskjellige øvelsene. Isman har likevel gått vinnende ut i de siste konkurransene hun har deltatt i, deriblant JrNM og Norgeslekene. Det blir spennende å se hva Isman kan prestere i helgens mangekamp.


Jamila Isman på pallen under mesterskapet i 2020. Til høyre, på tredje plass, står Andrea Lyngholm fra Sandnes som ser ut til å være den største konkurrenten i år. 

 





Resultatliste treningsstevne

Postet av Fredrikstad IF den 16. Jun 2021

Her kommer resultatliste for treningsstevnet 16.06

Resultatliste - Treningsstevne 16062021 Lisleby.pdf





Gode prestasjoner fra FIF utøvere i helga

Postet av Fredrikstad IF den 7. Jun 2021


Fredag 4.juni ble Bislett Night of Highlights arrangert. Der løp Nora Wold et veldig flott løp på tiden 57.91. Hun klarte nesten ta igjen på oppløpssiden, men det endte med en 2.plass. Andrea Rooth, Lamberseter IF, tok 1.plassen med tiden 57.70.


Karsten Warholm løp 300m hekk og satt verdensbestenotering med tiden 33.26, og dermed forårets 33.78 under Bislett impossible Games.  



Lørdag 5.juni ble det arrangert et treningsstevne i Moss for 13-og 14 åringer. Der stilte FIF med to utøvere som begge fikk flotte resultater. 

Leander Ulvøy, G14, stilte på 60m med tiden 7.96, 80m hekk med tiden 14.07, lengde med beste hopp på 3.83m og kule med beste støt på 7.33m. 

Freia Haraldsen Skaset, J14, stilte på 60m med tiden 8.40, 60m hekk med tiden 10.02 og lengde med beste hopp på 4.22m. 


Resultatene kan ses på resultatlisten som du finner her: https://www.sarpsborgil.no/Friidrett.html




Resultatliste treningsstevne

Postet av Fredrikstad IF den 7. Jun 2021


Her kommer resultatliste for treningsitevnet mandag 7.juni: 

Resultatliste - treningsstevne Fredrikstad 07062021.pdf









Velkommen til årets friidrettsskole!

Postet av Fredrikstad IF den 7. Jun 2021

Oppdatering: Arrangementet er nå fult. 

Velkommen til årets friidrettsskole! 


Fredrikstad idrettsforening (FIF) vil i år igjen invitere til sommerskole for barn i alderen 6-12 år. Friidrettsskolen varer fra 21-24. juni, fra kl 09:00-14:00 hver dag. De 3 første dagene vil skje på sentralidrettsanlegget på Lisleby, mens den siste dagen vil foregå ved FIF-huset og ved 2. dam i Fredrikstadmarka (Ilaveien 132). Arrangementet er gratis. 


Også i år vil det bli litt spesielt grunnet corona-situasjonen. Vi vil hele tiden påse at de retningslinjene som er gitt, blir fulgt opp slik at det skal være et trygt arrangement for både barn og ledere. Vi legger opp til aktivitet med god avstand, samt god håndhygiene og annet. MERK!! Barna må ha med seg egen matpakke/lunsj hver dag i år grunnet Covid-19. Dette gjør det enklere å opprettholde god hygiene og redusere smitte.


Kyndige og engasjerte idrettsledere vil tilrettelegge og bistå barna på deres egne premisser. Deltakerne vil få en introduksjon og mulighet til å prøve en rekke friidrettsgrener. Det vil bli innslag av løp, hopp og kast, samt lek for utvikling av balanse og motorikk i tillegg til ballspill og øvrige aktiviteter.


La ditt barn være med på et aktivt og sosialt arrangement fylt med fysisk aktivitet og lek tilpasset alle nivåer!


Har du spørsmål? Arrangementsansvarlig, Maja Nødtveidt Andersen, kan nås på telefon 95872333 eller via mail til maj-a@online.no 


Håper vi sees!

Informasjon:  https://www.deltager.no/Landslagetsfriidrettsskole/informasjon

Påmelding: https://www.deltager.no/Landslagetsfriidrettsskole/pamelding 





Minneord Jens Petter Wold

Postet av Fredrikstad IF den 1. Jun 2021

Lørdag 29.mai mottok Fredrikstad IF det triste budskap at Jens Petter Wold døde brått og uventet bare 64 år gammel.

Han var en trener og friidrettsleder som har satt store spor etter seg i FIF. Han har i en årrekke vært engasjert trener og oppmann i Fredrikstad IF. Jens Petter var en «JA» person og stilte opp for klubben og familien i alle sammenheng. 5 dager i uken stod han på treningsfeltet og trente ungdommer. I tillegg var han den viktigste støttespiller for datter Nora’s friidrettssatsning. Han deltok på alle dugnader og hadde også nå tatt på seg ansvaret for å føre resultater og rekorder for FIF. Han var også engasjert i å få omtale i avisene i Fredrikstad for å fremme friidretten og FIF’s aktive. Han var også aktiv medlem i Seniorlauget.

Jens Petter vokste opp i Halden. Etter realskole og gymnas ble det lærerskolen i Halden, med en årsenhet i kroppsøving i tillegg. I 1983 kom han til Gressvik ungdomsskole og ble der til han gikk av med pensjon 62 år gammel for 1,5 år siden. Jens Petter var allsidig idrettsutøver, både i bryting og fotball, men det var som friidrettsutøver han utmerket seg best. Det var mellomdistanse han konkurrerte mest.   Etter aktiv karriere valgte Jens Petter å bli trener i Fredrikstad IF. Få trenere har satt slike spor etter seg som han. Han var på treningsbanen 5 dager i uka. Han hentet utøvere som selv ikke kom seg til treningsarenaen. Han så alle aktive som individer og hadde treningstips til hver enkelt. Nye aktive ble tatt imot på en fantastisk måte og de følte seg hjemme fra første dag når Jens Petter tok hånd om dem. Han var utrolig engasjert person med innblikk i det meste, det være seg historie, natur eller statistikk. På sine turer tidlig på morgen før andre stod opp tok han bilder og la ut på Facebook siden sin, for at vi andre skulle oppleve Fredrikstad og Østsiden marka.

I tillegg til å trene mange ungdommer gjennom mange år, så fulgte han tett opp satsingen til datter Nora. Han la ut treningsvideoer på Facebook hvor Humor og samhold preget samværet med Nora. Datter Oda har også gode minner fra oppfølging fra pappa.

Jens Petter vil bli dypt savnet i friidrettsmiljøet og ikke minst blant ungdommene som han hadde så fint forhold til. Mest av alt var han opptatt av mennesker og han hadde alltid en positiv kommentar eller vits på lager.

Vi tenker på Bente, Oda og Nora som har mistet en kjær mann og pappa. Hele FIF føler med dere og dere skal vite at Jens Petter vil også bli savnet hos oss. Det er få personer som ham.

Vi lyser fred over Jens Petter.

 

For FIF

Helge Sandvik

styreleder




Velkommen til årets friidrettsskole!

Postet av Fredrikstad IF den 31. Mai 2021

Oppdatering: Arrangementet er nå fult. 

Velkommen til årets friidrettsskole! 


Fredrikstad idrettsforening (FIF) vil i år igjen invitere til sommerskole for barn i alderen 6-12 år. Friidrettsskolen varer fra 21-24. juni, fra kl 09:00-14:00 hver dag. De 3 første dagene vil skje på sentralidrettsanlegget på Lisleby, mens den siste dagen vil foregå ved FIF-huset og ved 2. dam i Fredrikstadmarka (Ilaveien 132). Arrangementet er gratis. 


Også i år vil det bli litt spesielt grunnet corona-situasjonen. Vi vil hele tiden påse at de retningslinjene som er gitt, blir fulgt opp slik at det skal være et trygt arrangement for både barn og ledere. Vi legger opp til aktivitet med god avstand, samt god håndhygiene og annet. MERK!! Barna må ha med seg egen matpakke/lunsj hver dag i år grunnet Covid-19. Dette gjør det enklere å opprettholde god hygiene og redusere smitte.


Kyndige og engasjerte idrettsledere vil tilrettelegge og bistå barna på deres egne premisser. Deltakerne vil få en introduksjon og mulighet til å prøve en rekke friidrettsgrener. Det vil bli innslag av løp, hopp og kast, samt lek for utvikling av balanse og motorikk i tillegg til ballspill og øvrige aktiviteter.


La ditt barn være med på et aktivt og sosialt arrangement fylt med fysisk aktivitet og lek tilpasset alle nivåer!


Har du spørsmål? Arrangementsansvarlig, Maja Nødtveidt Andersen, kan nås på telefon 95872333 eller via mail til maj-a@online.no


Håper vi sees!

Informasjon:  https://www.deltager.no/Landslagetsfriidrettsskole/informasjon

Påmelding: https://www.deltager.no/Landslagetsfriidrettsskole/pamelding  





Gratulerer så mye med dagen, Jan!

Postet av Fredrikstad IF den 27. Mai 2021

Jan Aleksandersen fyller i dag 27. Mai 90 år.
Jan er æresmedlem i FIF og han har i en årrekke vært sentral i FIF både som aktiv og i styrer og komiteer.
Han er fremdeles aktiv i seniorlauget og blant "gamlegutta" i trimmen
FIF gratulerer spreke Jan med dagen og håper vi ser deg i FIF i mange år til

Styret v/Helge Sandvik


For 75 år siden:



1 Kommentar

Nytt butikksamarbeid

Postet av Fredrikstad IF den 20. Mai 2021

Torshov Sport Fredrikstad (Stadion 45 - Kråkerøy).

FIF-tøy: FredrikstadIF-2021.pdf

og 20% på vanlig Craft bekledning og løpesko.




Ungdommens vårlotteri

Postet av Fredrikstad IF den 22. Apr 2021

Trekningen er klar!

Vi takker igjen for stor innsats ved loddsalget.

Vinnerne blir underrettet.

Hilsen finans.

Trekningsliste:



TREKNINGSLISTE UNGDOMMENS VÅRLOTTERI 2021.
1 GevinstGavekort fra Craft.noAnne Eilen Temte
2 GevinstKarafell med glass.Chary Azyrov
3 GevinstKarafell med glass.Tanja Stauning
4 GevinstKarafell med glass.Gjølstad
5 GevinstKarafell med glass.Anne Bergdal
6 GevinstKarafell med glass.Aurebekk
7 GevinstGavekort fra XL Bygg KnatterudMalin Lie
8 GevinstGavekort fra XL Bygg KnatterudDaniel Olafsen
9 GevinstBok om FredrikstadFinn Johansen
10 GevinstKjøletaskerJohannes Kristiansen
11 GevinstKjøletaskerMarit Andersen
12 GevinstKjøletaskerVebjørn Haabeth
13 GevinstKjøletaskerOle Martin Stabbetorp
14 GevinstKjøletaskerGrete Nilsen 
15 Gevinst KjøletaskerLuna Andrine Stang
16 GevinstKjøletaskerNora- Eline Edvardsen
17 Gevinst KjøletaskerSniega Vitaityte
18 GevinstKjøletaskerSkedsmo
19 GevinstKjøletaskerStig Ove Hoff
20 GevinstSkål fra SagaformShwang A- S
21 GevinstSkål fra SagaformMaren Aakre
22 GevinstSkål fra SagaformHeidi Simensen
23 GevinstSkål fra SagaformTrine Holen
24 GevinstSkål fra SagaformEllefsen



FIF munnbind kr 100,-

Postet av Fredrikstad IF den 12. Apr 2021

Kontakt Thorstein - 901 22 434 




God innendørssesong for FIFere

Postet av Fredrikstad IF den 27. Mar 2021

Tiltross for koronassituasjonen - så har det blitt arrangert flere stevner inne. De som har hatt status som toppidrettsutøvere har hatt muligheten til å konkurrere. 
Innendørssesongen 20/21  er nå over og flere FIFere har bemerket seg på statistikken.


Her er landsoverssikten for 2020/21.
Menn senior
60m:
   1. Even Meinseth, IL Gular 6.72 sek - Leikvang, Bergen  
 14.  Didrik Grøm, Fredrikstad IF 7.12 sek - Stange   
 15. Kristoffer Persen, Fredrikstad IF 7.13 sek. - Virginia,USA (118)


Kvinner senior
60 m hk (84cm):
1, Isabelle Pedersen, IL BUL 8.27 sek. - Fayetteville, USA
9. Marlen Aakre, Fredrikstad IF 8.67 sek. - Bærum, NM mangekamp (19)
200m:
 1.Helene Rønningen, IL Tyrving 23.70 sek. - Bærum, nyttårsprint
 11.  Nora Wold, Fredrikstad IF 24.88 sek - Bærum, klubbstevne
 14. Marlen Aakre, Fredrikstad IF 25.13 sek - Bærum, vintersprinten (80)
400m:
   1. Henriette Jæger, Aremark IF 53,24 sek. - Leikvang, Bergen   
   4. Nora Wold, Fredrikstad IF 54.95 sek. - Bærum, klubbstevne (18)
800m:
   1. Hedda Hynne, IK Tjalve 2.00.92 min - Levin, Frankrike
   9. Marlen Aakre, Fredrikstad IF 2.14.84 - Bærum, NM mangekamp 
 10. Kathinka Prestøy, Fredrikstad IF 2.19.20 min. - Lexington, USA
 12. Anikken Aarebrot, Fredrikstad IF 2.20.22 min -Bærum klubbstevne (19)
5-kamp (60m hk - høyde - kule  - lengde - 800m):
   1. Henriette Jæger, Aremark IF 4471 poeng - Bærum / NM mangekamp
   3.  Marlen Aakre, Fredrikstad IF 3443 poeng - Bærum / NM mangekamp (5)



Tinestafett - koronatilpasset

Postet av Fredrikstad IF den 16. Mar 2021

Det blir ikke Tinestafett på Sentralidrettsanlegget i år på grunn av pandemien. Skolene kan imidlertid ha sine egne lokale stafettarrangement. Mer om dette på www.tinestafetten.no

Fredrikstad IF beklager at vanlig gjennomføring ikke lar seg gjøre, men håper vi er tilbake som normalt neste år.




Fornying i styret, men Helge gjenvalgt som leder

Postet av Fredrikstad IF den 11. Mar 2021

Årsmøtet ble åpnet kun få minutter over halv sju og hadde 20 deltakere - flesteparten hjemme med PC/mobil/nettbrett.

Les detaljer i protokollen.

Vedtatt årsberetning.


(innkalling og agenda)





Årsmøte 11/3 - Agenda, påmelding

Postet av Fredrikstad IF den 3. Mar 2021

(23 påmeldte)  

På grunn av myndighetenes restriksjoner gjennomføres årets årsmøte elektronisk.

Det vil si at vi bruker Teams og GoPlenum for å gjennomføre møtet. Dette innebærer også av vi må ha påmelding til møtet innen tirsdag 9. mars kl 18.30 slik at vi får klargjort de tekniske løsningene.

Påmelding sendes til nestleder (tore.bjornetro@gmail.com ) og skal inneholde: Navn, e-postadresse og mobilnummer.  Enkelte kan få anledning til å møte på FIF-huset, men det er antallsbegrensning. Anmodning om å få møte fysisk på FIF-huset sendes sammen med påmelding.

 

Påmeldte vil motta mail med innkalling til teams-møte og SMS for å logge inn i GoPlenum (trenger mobil/nettbrett eller PC/MAC) i løpet av 10/3 (kveld). Det vil være mulig å logge på en time før møtestart, som er kl 1830.

 

Møtedeltakerne vil få ytterligere informasjon (regler) før årsmøtet.


Agenda med forslag

1.Åpning v/FIFs leder Helge Sandvik

Velkommen             Godkjenning stemmeberettigede.
Styret foreslår at innkalling og agenda godkjennes.
 Forretningsorden: taletid mm styres av dirigent.

2.Valg av dirigent og referent
 Valg av to til å undertegne protokollen

Styret foreslår: Tore Bjørnetrø som dirigent og Lars Erik Olsen som referent.

Parafister foreslås på årsmøtet.

3.Utdeling av premier og hedersbevisninger

Bestemannspremier m.fl                 Eventuelle gaver

4.Årsberetning

Styrets forslag til årsberetning (link) forventes lest – beretningen leses ikke under årsmøtet, men det åpnes for kommentarer under gjennomgang.

Styret foreslår: Årsmøtet godkjenner Fredrikstad IFs Årsberetning 2020.

5.Regnskap

a.Fondsregnskap

Fondsregnskapet gjennomgås. Konklusjon av revisorberetning leses.

Styret foreslår: Årsmøtet godkjenner Fondsregnskapet.

b.Foreningsregnskap

FIFs regnskap (link) gjennomgås. Kontrollkomite rapport (link). Konklusjon av revisorberetning (link)leses.

Styret foreslår: Årsmøtet godkjenner FIFs regnskap for 2020. Overskuddet på kr. 296.651 overføres til kapitalkontoen.

Pause

6.Innkomne forslag

a.Målsetting 2021

Styret ønsker at årsmøtet diskuterer målsetting/oppgaver og har følgende forslag: Årsmøtet vedtar Målsettinger for FIF i 2021.

Målsetting 2021

De viktigste fremtidsmål/oppgaver anser vi å være:  

Idrettslig skal FIF: 

Være blant de beste friidrettsforeningene i Norge ved å:

  • Ha et bredt og godt aktivitetstilbud til barn og ungdom
  • Legge til rette for gode trenings- og sosiale miljøer
  • Sikre rekrutteringen av utøvere av begge kjønn, barn, ungdom og seniorer innen alle friidrettsøvelser (inkl. Kappgang)
  • Arbeide aktivt for å beholde egne talenter
  • Etablere gode arbeidsforhold for ledere og trenere
  • Videreutvikle tilbudene for trim og idrettsmerketaking
  • Arbeide for bredest mulig samhandling med foreldre/foresatte.

 

Administrativt/Teknisk skal FIF: 

  • Søke på et større mesterskap med samarbeid av annen klubb
  • Utvikles som organisasjon 
  • Arbeide for Friidrettshall i Nedre Glomma
  • Være pådriver ovenfor kommunen for å få 

- nytt banedekke på Sentralidrettsanlegget
 - overbygd tribunedel på Sentralidrettsanlegget

  • Arbeide for utvidelse av parkeringsforholdene rundt FIF-huset. 
  • Arbeide for å skaffe ny hovedsponsor 

 

7.Fastsette kontingenter

Styret foreslår at kontingenten fortsetter med samme beløp som i 2020:

Kontingent 15 år og eldre 500.-

Kontingent under 15 år 400.-

Kontingent pensjonist/ufør 250.-

Familiekontingent 600.-

Støttemedlemskap 100.-

Styret foreslår: Årsmøtet vedtar den foreslåtte kontingenten for 2020.

8.Budsjett

Budsjettforslag (link).

Styret foreslår: Årsmøtet vedtar FIFs budsjett for 2020.

9.Bestemme foreningens organisasjon/Valg

Styrets forslag: Årsmøtet vedtar organisasjon ihht valgkomiteens innstilling.

Valgkomiteens innstilling inklusiv styrets forslag til valgkomite (link).

Styret foreslår: Foreslåtte kandidater velges. Årsmøtet gir styret fullmakt til å utpeke tillitsvalgte der det ikke er kandidater etter årsmøtet.

10.Avslutning v/FIFs leder


Eventuelle spørsmål angående årsmøtet kan rettes til leder eller nestleder (909 40 738).




Gode FIF resultater fra helgens konkurranser

Postet av Fredrikstad IF den 21. Feb 2021

Denne helgen ble NM mangekamp innendørs arrangert i Bærum. Der stilte Marlen Aakre i seniorklassen, hvor øvelsene besto av 60 m hekk, lengde, høyde, kule og 800 m. 



I sin mangekamdebut  ble det sølvmedalje på Aakre og hun oppnådde poengsummen 3443. Aakre fikk følgende resultater: 8.67 sek på 60m hekk, pers 1.46 m i høyde, innendørspers 5.06 m i lengde, pers 8.24 m i kule og pers 2:14.84 min på 800m. Henriette Jæger, Aremark, ble den suverene vinner med ny norsk rekord på 4471 poeng, og dermed sletter Amalie Luel sin rekord på 4425 poeng fra 2016. 



Lørdag stilte FIF med to utøvere på Tjalve klubbstevne 2, Anikken Aarebrot på 800 m og Nora Wold på 400 m og 200 m. 


Aarebrot løp inn til tiden 2.20.22 min på 800 m. Det endte med ny klubbrekord på Wold som løp inn til 54.95 sek på 400 m, noe som også er 10.beste tid gjennom tidende innendørs i Norge. På 200m løp hun inn til tiden 25.05 sek.



Våre utenlandsbaserte løperne har begynt å konkurrere. Katinka Vaag Prestøy løp 800m nylig på 2.19.20min og Kristoffer Persen løp 60m på 7.13 sek. Begge studerer for tiden i USA.




Leders hjørne 3/2-21

Postet av Fredrikstad IF den 3. Feb 2021

Hei alle FIF medlemmer

Da er vi i gang med et nytt år. En måned har gått og hele Norge sliter fremdeles med Covid-19 pandemien. Vi opplever at endringer skjer fra dag til dag og det er ikke alltid helt enkelt å følge med hva siste retningslinjer fra regjering og Fredrikstad kommune vil være.

Kommunikasjonen ut til medlemmer i klubben kan ofte komme litt sent og vi har nok ikke vært gode nok med hvilken «plattform» vi har lagt dette ut på. Vi har forsøkt å benytte Facebook i stor grad da det er der de fleste er innom. Men med mange ulike grupper så kan vi ha feilet noe med at det har kommet ut på den ene og ikke den andre. Her må vi bli enige om hvilke grupper som skal benyttes i tillegg til hjemmesiden vår. Vi jobber med å bedre dette og ser på en mulighet for å opprette en Covid-19 gruppe.

Når jeg først er inne på Facebook så har jeg registrert at det fort oppstår «ugreie» diskusjoner og konfrontasjoner som jeg syntes er uheldig. Vi må tenke igjennom hva vi legger ut og formidler. Ingen er tjent med at vi kritiserer hverandre eller kommer med kommentarer som er sårende. Vi er en klubb hvor vi bør stå samlet og snakke med hverandre på en profesjonell måte. Diskusjoner er det bra at vi har, det er slik vi kommer videre, men vær nøye med at dette gjøres best ved å snakke samme.

Det foregår nå så mye positivt i treningsgruppene (på tross av situasjonen) at vi burde være stolte og hylle hverandre og lære av hverandre. Vi driver på dugnad og da er det viktig at vi står sammen og «backer» hverandre.

Styret så det var nødvendig å utsette årsmøtet til mars for å avvente pandemien noe og håpe at vi kunne møtes på FIF-huset. Det ser vel ut til at det kan være vanskelig, Vi må derfor muligens holde dette via TEAMS. Valgkomiteen jobber med innstillingen til nytt styre i klubben. Spennende å se hva som foreslås.

Personlig er jeg som alle andre lei av pandemien og begrensningene som vi er underlagt. Avlysninger og stenginger sliter på motivasjonen. Jeg merker at «lunta» blir kortere og jeg regner med at dere alle har det på samme måte. Men jeg er sikker på at vi klarer oss igjennom dette og ser en lysere fremtid i møte.

Stå på alle sammen og ta vare på hverandre

Helge S




Innkalling til årsmøte

Postet av Fredrikstad IF den 28. Jan 2021

Torsdag 11/3 kl 1830 - merk datoen i kalenderen!


Årsmøtet blir ikke annonsert i avis, men epost sendes til de som har oppgitt epostadresse til oss.

Fredrikstad IFs lov.